menu
  • Uw winkelwagen is leeg
Groep
Maat
Prijs
Prijs van/tot
Kunstmest & Voeding

Kunstmest & Voeding

Kunstmest kopen bij Smitco: Promix tuinmest en gazonmest in emmers, Pokon voeding voor moestuin, rozen, hortensia en conifeer, en kalk van Culvita. Met eigen bezorgservice en meer dan 25 jaar ervaring.
19 artikelen
Filter

Kunstmest en plantenvoeding kopen bij Smitco

Met kunstmest en plantenvoeding geeft u uw gazon, planten en borders de voedingsstoffen die ze nodig hebben voor sterke, gezonde groei. Van gazonmest tot universele plantenvoeding: de juiste voeding maakt uw tuin voller en vitaler.

Smitco levert kunstmest en plantenvoeding aan particulieren en hoveniers. Zo houdt u uw gazon groen en uw beplanting krachtig door het seizoen heen.

 

Soorten voeding

Gazonmest bevat veel stikstof voor een groen, dicht gazon. Universele plantenvoeding voedt borders, hagen en potplanten breed. Daarnaast zijn er specifieke meststoffen voor bijvoorbeeld zuurminnende planten.

Er is snelwerkende korrel- of vloeibare mest en langzaam werkende mest die de voeding geleidelijk afgeeft. Kies op basis van de plant en het seizoen.

 

Gebruik en tips

Strooi of geef de voeding volgens de aangegeven dosering; te veel mest kan planten en gazon juist beschadigen. Geef na het strooien van korrelmest water, zodat de voeding oplost.

Bemest in het groeiseizoen, meestal van voorjaar tot nazomer. Volg de gebruiksaanwijzing voor de juiste hoeveelheid en frequentie.

 

Promix tuinmest en gazonmest

Promix koopt u per emmer: de Promix tuinmest is genoeg voor 150 m² en de Promix gazonmest voor 200 m². Voor het gazon zijn er daarnaast bio gazonmest voor 30 m² en Natria Fertimoss van 2,8 kg.

 

Voeding voor de moestuin

Voor groenten en kruiden is er Pokon moestuin mest van 1 kg. Wilt u de grond eerst verbeteren, kijk dan ook bij onze tuinaarde.

 

Coniferenmest en voeding per plantsoort

Pokon heeft aparte mest voor conifeer en taxus, voor buxus en ilex, voor rozen en voor hortensia, rhododendron en azalea, steeds in 1 kg. Voor hortensia is er ook voeding met blauwmaker en de Culvita hortensia meststof van 1,5 kg.

Verder vindt u Osmocote tuinplantenmest 16-8-12 van 1 kg, Culvita kalk in korrels van 5 of 10 kg en vloeibare voeding voor kamerplanten, bloeiende planten en terras- en balkonplanten.

 

Veelgestelde vragen over kunstmest en plantenvoeding

Welke mest gebruik ik voor mijn gazon?

Gazonmest met veel stikstof zorgt voor een groen, dicht gazon. Er zijn ook varianten tegen mos.

Wat is het verschil tussen snel- en langzaamwerkende mest?

Snelwerkende mest geeft direct resultaat; langzaam werkende mest geeft de voeding geleidelijk af over langere tijd.

Wanneer moet ik bemesten?

In het groeiseizoen, meestal van voorjaar tot nazomer. Volg de gebruiksaanwijzing voor frequentie.

Kan ik te veel bemesten?

Ja, te veel mest kan planten en gazon verbranden. Houd u aan de aangegeven dosering.

Moet ik na het strooien water geven?

Bij korrelmest wel, zodat de voeding oplost en in de bodem trekt.

 

Kunstmest en plantenvoeding kopen bij Smitco

✔ Beste prijs   ✔ 15.000 m² voorraadterrein   ✔ Eigen bezorgservice   ✔ 25+ jaar ervaring   ✔ Veilig online betalen

Bestel uw kunstmest en plantenvoeding direct online of bekijk het assortiment op het showterrein van Smitco. Bekijk ook onze tuinaarde, het gras & kunstgras of onze bestrijdingsmiddelen.